Лещата PROXXON PRIMUS 75 65 мм / губки 75 мм
Фото 5 |
PROXXON PRIMUS 75 65 мм / губки 75 мм75 мм / губки 100 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON PRIMUS 75 65 мм / губки 75 мм
Усі ціни 7 →Високоточна струбцина PRIMUS 75 Proxxon 20392 | 2 469 грн. |
Високоточні струбцини PRIMUS 75 Proxxon 20392 | 2 469 грн. |
Лещата Primus 75 Proxxon (20392) 20392 | 2 469 грн. |
Міні лещата верстатні PROXXON PRIMUS75 20392 | 2 870 грн. |
Міні лещата верстатні PROXXON PRIMUS75 20392 | 2 875 грн. |
Тиски верстатні PROXXON PRIMUS75 (20392) | 2 897 грн. |
Міні лещата верстатні PROXXON PRIMUS75 20392 | 2 880 грн. |
Модификації PROXXON PRIMUS 75
Ціни на PROXXON PRIMUS 75 |
---|---|---|---|---|
PROXXON PRIMUS 75 65 мм / губки 75 мм | від 2 469 грн. | 7 пропозицій | ||
PROXXON PRIMUS 100 75 мм / губки 100 мм | від 3 327 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →