Електролобзик PROXXON STS/E (28530)
PROXXON STS/E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON STS/E
Усі ціни 8 →Электропила PROXXON STS/Е (код 28530) | 4 518 грн. |
Електропила STS/Е Proxxon 28530 | 4 518 грн. |
Електролобзик PROXXON STS/E | 4 312 грн. |
Електролобзик - міні Proxxon STS/Е (28530) 28530 | 4 518 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →