Електролобзик Bosch GST 8000 E Professional 060158H001
Відео 33Фото 7 |
Bosch GST 8000 E Professional 060158H001 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GST 8000 E Professional 060158H001
Усі ціни 9 →Електролобзик Bosch GST 8000 E | 3 828 грн. |
BOSCH GST 8000 E | 4 246 грн. |
Электролобзик Bosch GST 8000 E 710Вт | 3 446 грн. |
Лобзик Bosch Professional GST 8000 E, 710W, 2.5 кг | 4 844 грн. |
Лобзик Bosch GST 8000 E Professional | 5 178 грн. |
3 0 1 7 |
Бюджетний лобзик Підходити для чорнових, грубих різів, дуб 50мм. рідше добре не можна добитися рівного різу, пилочку веде в бік, немає підсвітки ю к: користуюся Bosch GST 8000 E Professional 060158H000 більше року |
Легкий, зручний, з гарною потужністю. На максимальних обертах у товсте дерево заходить, як ніж у олію. Пилки змінюються легко і швидко, є функція обдування тирси - швидко очищає зону розпилу. Чи не люфтит, йде рівно, вібрації практично не відчувається. Макс. потужність Немає Павло Туменко: користуюся Bosch GST 8000 E Professional 060158H000 більше року |
Заміна полотна однією рукою
Недорога модель Bosch GST 8000 E здатна виробляти пропили в дереві до 80 мм і 20 мм в кольоровому металі. Для пиляння щільних порід дерева передбачена функція маятникового ходу, має три положення. Запатентована швидкозатискний система лобзика дасть змогу змінити полотно однією рукою – досить провернути притискну втулку і полотно випаде.
Подвійна регулювання ходу полотна
Хід полотна електролобзика здійснюється в діапазоні від 500 до 3100 хід/хв При цьому регулювання обертів проводиться як сильних/слабких натисканням на кнопку, так і коліщатком, розташованому на клавішу «пуск». Блокування кнопки запуску дозволяє працювати інструментом без постійного натискання на клавішу. Причому блокування є з обох сторін корпусу, що зручно і правшам і лівшам. Корпус виготовлений з якісного пластику, однак рукоятка не прогумована, через що може ковзати в руці.
Лита підошва
Лита сталева підошва забезпечує стійке положення і рівне ведення полотна по матеріалу. Для пиляння під кутом її можна нахилити під 45 градусів. Проте варто відзначити, що проводиться ця операція не швидко, оскільки потрібно відкручувати нижній гвинт за допомогою ключа. Сам ключ зручно зберігається у тримачі на шнурі живлення. Функція здування тирси забезпечує хороший огляд лінії розпилу під час роботи.