Самокат PUKY R 7 L
Фото 5 |
PUKY R 7 L |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY R 7 L
Усі ціни 8 →Самокат PUKY R 07 L 5400 | 9 750 грн. |
Самокат від 4,5 років Puky R 07 L Black 5400 | 9 750 грн. |
Самокат PUKY R 07 L 5406 | 9 750 грн. |
Самокат PUKY R 07 L 5419 | 9 750 грн. |
Самокат від 4,5 років Puky R 07 L Berry 5406 | 9 750 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості самоката PUKY R 7 L:
- Колеса з кульковими підшипниками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →