Самокат Globber Flow Element Lights
Фото 27 |
Globber Flow Element Lights |
|
Стильний та вражаюче легкий складаний двоколісний самокат від відомого бренду для дітей віком від 5 років та підлітків. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований широке коло користувачів. Являє собою оновлену модель 2023 року з популярної лінійки Flow Element, пристрої якої завоювали любов дітей та підлітків у всьому світі завдяки скромній вазі, компактності та простоті експлуатації.
Самокат Globber Flow Element Lights ідеально підходить для дітей дошкільного/шкільного віку та відрізняється від колишніх моделей новим зовнішнім дизайном, удосконаленою фірмовою системою складання, оновленою формою керма, широкою декою, а також наявністю LED-підсвічування коліс, що суттєво підвищує безпеку катання у вечірній час. та умовах поганої видимості. Основним конструкційним матеріалом цієї моделі став міцний та легкий сплав алюмінію, що забезпечує невелику загальну вагу (3,3 кг).
Оптимізовані компонувальні рішення самокату спрощують його обслуговування, а надійність та безпека експлуатації відповідає найвищим європейським стандартам. Телескопічна кермова стійка дозволяє встановити необхідну висоту керма (80, 85, 90 або 95 см). Складна конструкція гарантує мінімум проблем із транспортуванням та зберіганням в умовах квартири. Поліуретанові колеса самокату із довговічними підшипниками класу ABEC 7 забезпечують комфортно плавний хід.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber Flow Element Lights
Усі ціни 40 →Самокат GLOBBER серії FLOW ELEMENT LIGHTS, чорний (721-120) | 5 720 грн. |
Самокат Globber Flow element lights, колеса з підсвічуванням, рожевий (721 | 5 720 грн. |
Самокат Globber Flow Element Lights Black (черный) | 5 720 грн. |
Самокат Globber Flow Element Lights розовый (721-177) | 5 627 грн. |
Самокат Globber Flow Element Lights нефритовий (721-307) 721-307 | 5 719 грн. |