Самокат PUKY R 3
Фото 3 |
PUKY R 3 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY R 3
Усі ціни 8 →Самокат Puky R 03 2001 | 5 950 грн. |
Самокат від 3 років Puky R 03 Die Maus Limited 2001 | 5 950 грн. |
Самокат Puky R 03 5342 | 5 950 грн. |
Самокат PUKY R 03 5346 | 5 950 грн. |
Самокат від 3 років Puky R 03 White 5342 | 5 950 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості самоката PUKY R 3:
- Колеса з кульковим підшипником
РекомендуємоПорівняти в таблиці →