Сабвуфер Pylon Audio Pearl Sub (PSA 150)
Фото 25 |
Pylon Audio Pearl Sub
Всі характеристики
Характеристики Pearl Sub
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pylon Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pylon Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pylon Audio Pearl Sub
Усі ціни 37 →Сабвуфер пасивий Pylon Audio Pearl Sub (black brushed aluminum) | 21 778 грн. |
Домашній кінотеатр Pylon Audio Pearl Sub Black Brushed Aluminium | 21 771 грн. |
Pylon Audio Pearl Sub Black Brushed Aluminium | 21 771 грн. |
Сабвуфер Pylon Audio Pearl Sub Nut | 21 778 грн. |
Сабвуфер Pylon Audio Pearl Sub Wenge | 21 778 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →