Сабвуфер Klipsch SPL-100 (1065964)
Відео 10Фото 8 |
Klipsch SPL-100
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:27 – 125 Гц
Всі характеристики
Характеристики SPL-100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch SPL-100
Усі ціни 9 →Klipsch Reference Premiere SPL-100 Black офіційна гарантія | 25 199 грн. |
Сабвуфер активний Klipsch SPL-100 CE Black | 21 761 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch SPL-100 CE czarny | 20 746 грн. |
Klipsch SPL-100 CE czarny | 20 240 грн. |
Klipsch SPL-100 CE czarny | 20 746 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →