Ручна лійка Q-tap Rucni A116O3PCW
Фото 5 |
Q-tap Rucni A116O3PCW |
|
Різьбове з'єднання-1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Rucni A116O3PCW
Усі ціни 57 →Лейка для душа Q-Tap Rucni чорний матовий QTRUCA116O3PBB | 731 грн. |
Лійка для душу Q-Tap Rucni чорний матовий арт. QTRUCA116O3PBB QTRUCA116O3P | 731 грн. |
Лійка для ручного душу Qtap Rucni 115 мм округла QTRUCA116O3PCW Chrome SD0 | 602 грн. |
Ручний душ мультирежимна Q-TAP Rucni 115мм хром пластик QTRUCA116O3PCW | 602 грн. |
Ручний душ Qtap Rucni A116O3PCW (QTRUCA116O3PCW) QTRUCA116O3PCW | 602 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →