Душова система Q-tap Plava QT1001CRM
Фото 6 |
Q-tap Plava QT1001CRM |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Plava QT1001CRM
Усі ціни 40 →Душова система Q-TAP 1 001 CRM, QT1001CRM QT1001CRM | 1 804 грн. |
Душова система Q-TAP 1001 CRM, QT1001CRM QT1001CRM | 1 425 грн. |
Душова стійка універсальна Qtap Plava на два споживача 1015 мм прямокутна | 1 804 грн. |
Душова система без змішувача Q-TAP CRM 1001 170x170мм латунна хром QT1001C | 1 804 грн. |
Душова система Qtap 1001 CRM (QT1001CRM) QT1001CRM | 1 804 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →