Настільна лампа Quantum Sorento QM-TL1020
Фото 4 |
Quantum Sorento QM-TL1020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quantum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quantum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quantum Sorento QM-TL1020
Усі ціни 8 →Настільна лампа з дімером Quantum QM-TL1020 SORENTO LED з USB | 756 грн. |
Настільна світлодіодна лампа з акумулятором Quantum SORENTO QM-TL1020 LED | 766 грн. |
Настільна лампа з дімером Quantum QM-TL1020 SORENTO LED з USB | 766 грн. |
Лампа настільна світлодиодна Quantum QM-TL1020 SORENTO (1*18650, 3600mAh/6 | 750 грн. |
Настільна LED лампа Quantum QM-TL1020 SORENTO з аккумулятором 3600mAh, дім | 795 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →