Настільна лампа Philips Donutclip DSK201
Фото 9 |
Philips Donutclip DSK201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Donutclip DSK201
Усі ціни 22 →Лампа настільна акумуляторна Philips Donutclip 3 Вт 4000K білий (929003179 | 749 грн. |
Лампа настільна Philips Led Reading Desk lamp Donutclip білий | 727 грн. |
Лампа настольна Philips Led Reading Desk lamp Donutclip білий | 712 грн. |
Лампа настільна акумуляторна Philips Donutclip 3 Вт 4000K білий (929003179 | 749 грн. |
Лампа настольная Philips LED Reading Desk lamp Donutclip розовый 929003179 | 828 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →