Всесезонна шина Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H
Відео 3Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H 245/70 R16 111 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H
Radar RENEGADE A/T5 245/70 R16 111H (7091232270) | 5 380 грн. |
Radar Renegade A/T 5 245/70 R16 111H | 5 987 грн. |
Radar Renegade AT5 245/70 R16 111H XL RZD0034 | 5 141 грн. |
Radar Renegade AT5 245/70 R16 111H XL | 5 498 грн. |
Відеоогляди
Модификації Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H
Ціни на Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H |
---|---|---|---|---|
Radar Renegade A/T5 245/70 R16 111H | від 5 141 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →