Всесезонна шина Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H 245/70 R16 111 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H
Усі ціни 31 →Шина Matador MP 72 Izzarda A/T2 245/70 R16 111H XL FR | 5 260 грн. |
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H XL FR | 5 522 грн. |
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H XL FR | 5 469 грн. |
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 (245/70R16 111H) | 5 310 грн. |
Matador MP-72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H XL FR | 5 470 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H
Ціни на Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H |
---|---|---|---|---|
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 245/70 R16 111H | від 5 260 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →