Душова перегородка Radaway Fuenta New DWJ 110 L 384015-01-01L
Фото 12 | 30 360 грн. Купити! Душові двері 110 см RADAWAY Fuenta New DWJ 384015-01-01LSantechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Radaway Fuenta New DWJ 110 L 384015-01-01L |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Петлі зсередини нарівні зі стінкою, що полегшує очищення скла. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Піддон купується окремо. Можна встановлювати як піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Fuenta New DWJ 110 L 384015-01-01L
Ціни на Radaway Fuenta New DWJ 110 L 384015-01-01L |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New DWJ 80 L 384012-01-01L | від 27 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 80 R 384012-01-01R | від 27 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 90 L 384013-01-01L | від 28 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New DWJ 90 R 384013-01-01R | від 28 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 100 L 384014-01-01L | від 29 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 100 R 384014-01-01R | від 28 872 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New DWJ 110 L 384015-01-01L | від 30 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 110 R 384015-01-01R | від 30 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 120 L 384016-01-01L | від 31 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 120 R 384016-01-01R | від 31 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 130 L 384017-01-01L | від 32 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New DWJ 130 R 384017-01-01R | від 32 720 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →