Душова перегородка Radaway Nes DWJ II 120 L 10036120-01-01L
Фото 19 |
Radaway Nes DWJ II 120 L 10036120-01-01L |
|
Підйомно-опускний механізм забезпечує тихе відчинення дверей. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Двері відчиняються всередину і назовні. Установка можлива як із піддоном, так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Nes DWJ II 120 L 10036120-01-01L
Ціни на Radaway Nes DWJ II 120 L 10036120-01-01L |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes DWJ II 80 L 10036080-01-01L | від 24 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 80 R 10036080-01-01R | від 24 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 90 L 10036090-01-01L | від 24 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 90 R 10036090-01-01R | від 24 402 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ II 100 L 10036100-01-01L | від 25 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 100 R 10036100-01-01R | від 25 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ II 110 L 10036110-01-01L | від 26 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 110 R 10036110-01-01R | від 26 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 120 L 10036120-01-01L | від 27 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ II 120 R 10036120-01-01R | від 27 240 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →