Фен RAF R.408
Фото 4 |
RAF R.408 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAF R.408
Усі ціни 6 →Фен для волосся RAF R-408 2200 Вт 2 швидкості | 958 грн. |
Фен для волосся RAF R.408W із концентратором 2200 Вт Білий | 999 грн. |
Фен для волос RAF R-408 | 938 грн. |
Фен для волосся RAF R-408 2200Вт | 938 грн. |
Фен 2000Вт 408 тмraf | 991 грн. |
Фен для волосся RAF R-408 2 швидкості / 3 режими | 938 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →