Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   RAF

Фен-мультистайлер RAF R.416

Фото - Фен RAF R.416
Фото 6
RAF R.416
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Потужність
1200 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
3
Температурні режими
2
Холодне повітря
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
120 с
Функції
автообертання насадки
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
щітка 3 шт
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1 м
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.

Купити RAF R.416

Усі ціни 40 →

Багатофункціональний фен-стайлер 5 в 1 для укладання та завивки волосся RAF R.416 1200 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Laska З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 386 грн.

Стайлер для волосся RAF R.416 фен-щітка з насадками

Маркетплейс: Rozetka.ua  БусіДім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 727 грн.

Фен для завивання та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R.416 Стайлер для укладання та висушування волосся

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 848 грн.

Фен-щітка для укладання волосся 5 в 1 RAF R.416 Brush Ceramic 1200 Ватт зі змінними насадками

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Фен-щітка для волосся Rotatitive Brush 5 в 1 1200 Вт RAF R416

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 349 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на RAF R.416