Кавомолка Rainberg RB-302
Фото 5 |
Rainberg RB-302 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-302
Усі ціни 43 →Кавомолка електрична роторна 300W Rainberg RB-302 Чорний (ICL44) | 548 грн. |
Кавомолка електрична Rainberg RB-302 чорна 300 Вт | 595 грн. |
Кавомолка ножова електрична Rainberg RB-302 чорна 300W | 649 грн. |
Кавомолка Rainberg RB-302 300 Вт Чорна | 620 грн. |
Електрична кавомолка Rainberg RB-302 для подрібнення кави та спецій роторн | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →