Сушарка для фруктів Rainberg RB-912
Rainberg RB-912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-912
Усі ціни 12 →Сушилка Rainberg rb-912 | 1 507 грн. |
Сушилка для фруктов электрическая сушилка для овощей Rainberg RB-912 | 2 010 грн. |
Сушарка електрична для овочів та фруктів Rainberg RB-912 Plus 800W Біла | 1 499 грн. |
Електричне сушіння для овочів та фруктів Rainberg RB-912 для ягід та грибі | 1 799 грн. |
Сушарка для овочів та фруктів Rainberg RB-912 800 W (729506) | 2 995 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →