Сушарка для фруктів Sencor SFD 6500WH
Фото 19 |
Sencor SFD 6500WH |
|
5 автоматичних програм для: м'яса, яблук, грибів, трав/спецій, макаронів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFD 6500WH
Сушка Sencor SFD 6500WH | 7 136 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів Sencor Sfd 6500WH | 7 037 грн. |
Сушарка для грибів SENCOR SFD 6500WH | 7 960 грн. |
Sencor SFD 6500WH SFD6500WH | 7 299 грн. |
Sencor SFD 6500WH | 6 510 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →