Душова перегородка REA Rapid Swing 100 REA-K5607
Фото 20 |
REA Rapid Swing 100 REA-K5607 |
|
Скло із захисним покриттям Easy Clean, яке полегшує підтримувати чистоту.
Можна встановити як на підлогу, так і душовий піддон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації REA Rapid Swing 100 REA-K5607
Ціни на REA Rapid Swing 100 REA-K5607 |
---|---|---|---|---|
REA Rapid Swing 70 REA-K6407 | від 9 351 грн. | 7 пропозицій | ||
REA Rapid Swing 80 REA-K6408 | від 9 995 грн. | 2 пропозиції | ||
REA Rapid Swing 90 REA-K5606 | від 9 995 грн. | 6 пропозицій | ||
REA Rapid Swing 100 REA-K5607 | від 10 638 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →