Душова перегородка REA Bler 90 REA-K7638
Фото 7 |
REA Bler 90 REA-K7638 |
|
Профіль з алюмінію товщиною 17 мм, шириною 32 мм. Товщина декоративної планки: 20 мм. Покриття скла: Easy Clean.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Bler 90 REA-K7638
Усі ціни 11 →Душова стінка Rea Bler 90x195 (Профіль - чорний, скло - прозоре) REA-K7638 | 10 384 грн. |
Душова стінка REA BLER 90 rea-00000000872 | 9 962 грн. |
Стінка скляна для душу із тримачем 195x90см REA BLER скло прозоре 8мм REA- | 9 962 грн. |
Душова стінка REA BLER 90 REA-K7638 | 10 384 грн. |
Душевая стенка REA BLER 90 rea-00000000872 | 9 962 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації REA Bler 90 REA-K7638
Ціни на REA Bler 90 REA-K7638 |
---|---|---|---|---|
REA Bler 70 REA-K7636 | від 8 484 грн. | 10 пропозицій | ||
REA Bler 80 REA-K7637 | від 10 982 грн. | 3 пропозиції | ||
REA Bler 90 REA-K7638 | від 9 962 грн. | 11 пропозицій | ||
REA Bler 100 REA-K7634 | від 10 912 грн. | 2 пропозиції | ||
REA Bler 110 REA-K7630 | від 11 511 грн. | 8 пропозицій | ||
REA Bler 120 REA-K7631 | від 11 370 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →