Душова система REA Rob REA-P6626
Фото 28 |
REA Rob REA-P6626 |
|
З гігієнічним душем. Технологія Anti-Calc захищає ручний та верхній душ від вапняного нальоту. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Rob REA-P6626
Усі ціни 36 →Душова система з термостатом Rea Rob матовий нікель REA-P6624 | 14 617 грн. |
Душова система Rea Rob gold, з термостатом (REA-P6625) keramis-19079 | 14 397 грн. |
Душова система із термостатом REA ROB із верхнім душем та виливом латунна | 13 130 грн. |
Душовий гарнітур із термостатом Rea ROB золотий (Rea-P6625) REA-P6625 | 14 397 грн. |
Rea Rea Rob Gold REA-P6625 | 14 397 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →