Зарядний пристрій REAL-EL CS-25
Фото 8 |
REAL-EL CS-25 |
|
Мережевий зарядний USB-пристрій з розеткою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL CS-25
Усі ціни 16 →Real-El Real-El CS-25 (EL123160006) | 297 грн. |
Зарядное USB-устройство c розеткой REAL-EL CS-25 белое | 287 грн. |
Сетевое зарядное устройство с розеткой REAL-EL CS-25, белый EL123160006 | 299 грн. |
Зарядний пристрій REAL-EL 2*USB 10W (CS-25) CS-25 | 297 грн. |
Real-EL CS-25 (2USB, 2.1A) White EL123160006 | 299 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →