Powerbank BeePower BP-10
Фото 10 |
BeePower BP-10 10000 мАгод30000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BeePower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BeePower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BeePower BP-10
Усі ціни 6 →BeePower BP-10 Black RL072941 | 459 грн. |
BeePower BP-10 10000 mAh Black | 384 грн. |
Універсальна мобільна батарея BeePower BP-10 10000mAh Black | 349 грн. |
BeePower BP-10 White RL072942 | 459 грн. |
BeePower BP-10 10000 mAh White | 384 грн. |
Універсальна мобільна батарея BeePower BP-10 10000mAh White | 349 грн. |
Модификації BeePower BP-10
Ціни на BeePower BP-10 |
---|---|---|---|---|
BeePower BP-10 | від 349 грн. | 6 пропозицій | ||
BeePower BP-30 | від 588 грн. | 15 пропозицій |