Саундбар REAL-EL S-180
Відео 1Фото 11 |
REAL-EL S-180 2021 рікТВ 32" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL S-180
Усі ціни 8 →REAL-EL S-180 Black | 794 грн. |
Колонки REAL-EL S-180 black (саундбар с динамической RGB подсветкой) | 826 грн. |
Акустическая система REAL-EL S-180 Black | 752 грн. |
Акустична система REAL-EL S-180 Black | 869 грн. |
Акустична система REAL-EL S-180 Black | 869 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →