Смартфон Realme 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 50Фото 20 |
Realme 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:2 модулі, 108 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Частота дискретизації сенсорного шару 240 Гц.
Корпус моделі в золотистому кольорі трохи товще і важче.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 13 →Смартфон realme 10 Pro 5G 12/256GB Nebula Blue | 9 722 грн. |
realme 10 Pro 5G 12/256GB Nebula Blue CN - Global ROM - NO NFCРоздільна здатність екрану: FullHD+ (2400*1080 px) 20:9 Колір: Синій(Blue) Оперативна пам'ять: 12Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.... ще4" Процесор: Qualcomm Snapdragon 695 5G Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 8 599 грн. |
REALME 10 PRO 5G 12/256Gb Nebula BlueREALME 10 PRO
Realme 10 Pro 5G - це сучасний смартфон середнього класу з процесором Snapdragon 695 5G, дисплеєм FHD+ I... щеPS з частотою 120 Гц, ультратонкою рамкою 6,72 дюйма, основною камерою на 108 Мп і швидкою зарядкою SUPERVOOC потужністю.
Екран Realme 10 Pro — IPS FHD+ має діагональ 6,72 дюйма зі співвідношенням екрану до корпусу 93,76% і ультратонкою 1-міліметровою рамкою. Крім того, він перевизначає параметри комфорту Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 9 099 грн. |
realme 10 Pro 5G 12/256GB Nebula Blue (no NFC) 105284 | 9 988 грн. |
Realme 10 Pro 5G 12/256GB Nebula Blue CN VERSION - NO NFC - GLOBAL ROMРоздільна здатність екрану: FullHD+ (2400*1080 px) 20:9 Колір: Синій (Blue) Оперативна пам'ять: 12Gb Розмір екрана (Дюйми): 6... ще.72'' Процесор: Qualcomm Snapdragon 695 5G Вбудована пам'ять: 256Gb Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 8 949 грн. |
ще 8 пропозицій
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 14 078 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 437 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 11 028 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 7 699 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 10 020 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 679 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 707 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 748 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 8 846 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 488 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 5 539 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 499 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 342 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 12 696 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 720 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 14 099 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 398 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 11 519 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
24 серпня 2023, 14:03
Як зрозуміти яку версію продає магазин? #
чув, що китайські версії можуть блокувати зв'язок, також с в глобальній прошивці на китайському смартфоні можуть виникати проблеми с роботою, нагрівом
13 квітня 2023, 15:03
Ошибка в характеристиках #
Не указано, что телефон с NFC, из-за этого не попадает в отфильтрованные :(
Відеоогляди
Coca-Cola Phone realme 10 Pro 5G Unboxing || in Telugu ||
10 лютого 2023270 040 переглядів
COCA-COLA Smartphone! Realme 10 Pro Special Edition
4 березня 2023723 перегляда
COCA-COLA Smartphone! Realme 10 Pro Special Edition.
17 лютого 2023235 101 перегляд
Порівняння смартфонів Realme 8 Pro vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Хто кращий ?
16 липня 20217 540 переглядів
Навіщо вам всі інші смартфони, якщо є ВОНИ? Огляд realme 10 та realme 10 Pro+ 5G
30 січня 202324 869 переглядів
Realme 10 Pro+ unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
1 березня 2023497 переглядів
Смартфон от Кока Кола? Подробный обзор realme 10 Pro Coca Cola Edition. Розыгрыш realme C55
21 квітня 20234 957 переглядів
Обзор смартфона realme 10 PRO
22 квітня 20232 503 перегляда
Распаковка realme 10 Pro Coca-Cola Edition #realme10pro
18 лютого 2023784 перегляда
Обзор Realme 10 Pro 5G
21 червня 20231 555 переглядів
Realme 10 pro plus распаковка
8 лютого 202364 600 переглядів
OPPO Reno8 T 5G vs realme 10 Pro Plus Antutu
6 квітня 202311 757 переглядів
Обзор REALME 10 Pro Насколько он лучше, чем REALME 9 Pro? Стоит переплачивать?
29 березня 202314 828 переглядів
Обзор Realme 10 pro plus #shorts #realme10proplus #realme
22 червня 2023479 переглядів
Очередное сравнение двух камер Realme 10 Pro 5G с Камерой ProLight 108 Мп и Xiaomi Redmi Note 12Pro
2 травня 2023350 переглядів
Realme 11 Pro против Oppo Reno 10 Pro 5G
12 серпня 2023836 переглядів
oneplus 10 pro unboxing !! Giveaway
21 січня57 495 переглядів
Realme 11 Pro Unboxing & Initial Impressions - In Telugu || 100MP Camera Samples
11 червня 202322 725 переглядів
Best Phone Under 20000 Realme 10 Pro 5G Unboxing Review Odia - 108MP Camera - 33W Fast Charging
20 травня 20232 898 переглядів
Tecno spark 10 pro Vs Realme C55 Comparison video | কঠিন যুদ্ধ কে হবে সেরা! #arifbangla #comparison
12 червня 20231 924 перегляда
Unboxing the Realme 10 Pro 5G: The Ultimate 5G Experience!
22 січня 20231 512 переглядів
Realme 12 pro plus unboxing & First Impressions ⚡️Hardware Software (letestphoneunboxing)
22 лютого 2023392 перегляда
Realme 10 Pro Unboxing at Moment Enterprise, Realme authorised dealer at Siliguri. #ilovemoment
19 травня 2023673 перегляда
Realme 10 pro 5g||unboxing and review 5000 Mah108mp|ytbvideo|shorts|viral
26 лютого 2023323 перегляда
realme 10 pro 5g unboxing and detailed review||surfing tech||
22 лютого 2023400 переглядів
TechNews 1460 || iQOO 11, Samsung S23 , Xiaomi 13, realme 10 pro plus, Whatsapp Data Leak Etc..
28 листопада 2022291 680 переглядів
Realme 10 Pro 5G Unboxing & First Impression | 5G| 108MP Rear Camera
12 грудня 2022536 переглядів
Technews 1453 || Snadragon AR Gen 1, OPPO Reno 9 Series, realme 10 Pro Series, Oneplus 11 Etc..
17 листопада 2022279 889 переглядів
Realme 10 Pro 5G Coca Cola Edition Unboxing And Quick Review
20 березня 2023641 перегляд
realme 10 Pro 5G Coca-Cola® Edition ASMR Unboxing!
18 березня 2023280 переглядів
Realme 10 Pro 5G Free Fire Battery Drain Test (100 To 0%)
26 січня 20231 677 переглядів
Realme 10 Pro 5G Unboxing #Realme #10Pro5G #5G #Unboxing #Realme10Pro5G #10Pro #10Series
28 лютого 2023642 перегляда
realme 10 Pro unboxing video #viral #shortvideo #youtubeshorts #shorts
25 лютого 2023645 переглядів
realme 10 Pro 5G: CAMERA TEST AND REVIEW | PHILIPPINES
26 лютого 202314 082 перегляда
Realme GT2 Pro vs OnePlus 10 Pro review
17 квітня 2022108 переглядів
POCO X5 Pro 5G Vs Realme 10 Pro Plus Full Detailed Comparison KONSA BEST HAI? #pocox5pro #poco
24 лютого 2023459 переглядів
Realme 10 Pro 5G Coca Cola - unboxing i pierwsze wrażenia
4 червня 2023234 перегляда
Realme 8 Pro Najlepsza opcja za trochę ponad 1000zł | Recenzja
6 серпня 20211 074 перегляда
Realme 8 Pro vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 720G vs Snapdragon 732G
12 червня 2021943 перегляда
realme 8 Pro | Lepszy niż Redmi Note 10 Pro?
8 квітня 2021102 747 переглядів
Realme 9 Pro+ vs OnePlus Nord 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 109 [+KONKURS - zakończony]
28 лютого 202280 358 переглядів
OnePlus 10 Pro | Po prostu wstyd | RECENZJA
15 квітня 202282 085 переглядів
REALME 8 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Trudny wybór!
10 квітня 202158 758 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Nowy król OPŁACALNOŚCI
21 березня 2021279 157 переглядів
Redmi Note 10 Pro po roku. Czy warto w 2022?
25 червня 2022144 502 перегляда
realme 8 Pro vs Redmi Note 10 Pro - Porównanie smartfonów 2021
8 квітня 2021105 375 переглядів
KTÓRE #REDMILEPSZE? | Test, porównanie Redmi Note 9 Pro z Redmi Note 10 Pro
2 квітня 202168 291 перегляд
Redmi Note 10 Pro, POCO F3 i Samsung A52 5G - wcale nie takie średnie
8 квітня 2021663 206 переглядів
Recenzja Xiaomi Redmi Note 10 Pro. JEST TO KRÓL!
23 березня 2021154 540 переглядів
Samsung Galaxy A52 vs Redmi Note 10 Pro vs REALME 8 Pro - PORÓWNANIE i Test - Mobileo [PL]
25 квітня 2021162 552 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme 10 Pro
Ціни на Realme 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Realme 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 11 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Realme 10 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 8 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Realme 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 8 599 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 389 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 480 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г