Зарядний пристрій BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W
Відео 4Фото 15 |
BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W |
|
Вражаюче потужний і універсальний брендовий зарядний мережевий пристрій з 4-ма вихідними роз'ємами (2хUSB C + 2xUSB A), підтримкою всіх популярних технологій прискореної зарядки і високоякісним комплектним кабелем (USB-C - USB-C, струм до 5А). Належить до пристроїв нового покоління, в яких замість кремнієвих транзистори використовуються транзистори на базі нітриду галію GaN.
Силові GaN-ключі мають вищий ККД і менше нагріваються. Завдяки цій технології зарядний пристрій BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W споживає менше енергії та заряджає гаджети швидше, ніж звичайні адаптери живлення. Воно призначено для користувачів, перед якими часто виникає проблема паралельної зарядки безлічі гаджетів, серед яких зустрічаються пристрої з ємними акумуляторними батареями (ноутбуки, ультрабуки, планшети та ін.).
Заявлено високий рівень сумісності з пристроями різних виробників, у т.ч. забезпечується коректна робота із пристроями Apple (iPhone, Macbook, iPad, iPad Pro). Інтелектуальна технологія вибору режимів автоматично визначає оптимальний рівень напруги для максимально швидкої зарядки смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших пристроїв (MacBook Pro 16 заряджається менш ніж за 2 години). Порти підключення гаджетів знаходяться на достатньому видаленні один від одного, що дозволяє використовувати кабелі з конекторами різного форм-фактора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W
Усі ціни 42 →Зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W EU Black (Inclu | 1 999 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W Black | 1 929 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger GaN2 2xUSB-C+2хUSB 100W White with U | 1 629 грн. |
Зарядное устройство Baseus Wall Charger GaN2 2xUSB-C+2хUSB 100W White with | 1 609 грн. |
Зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro 2C+2U 100W (CCGAN2P-L02) білий | 2 499 грн. |
компактність, потужність не виявив Валерій O.: користуюся BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W більше року |
Дуже потужна річ, можна одночасно заряджати два ноутбуки чи планшети, та на додачу ще і смартфони та інші невеликі девайси.
Тут використовується GaN-технологія, тому навіть при максимальному навантаженні нагрівається слабо, стає трохи тепленьким, та взагалі не видає жодного звуку. На одній із граней є індикатор роботи.
Єдиний нюанс, якщо вже підключений якийсь девайс, то при додаванні ще одного на мить припиняється зарядка, так ніби відбувається якесь перезавантаження.