Циркулярна пила Rebir RZ2-70-2
Відео 3Фото 4 |
Rebir RZ2-70-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir RZ2-70-2
Пила ручна електрична Rebir RZ2-70-2 зі стаціонаром | 6 930 грн. |
Rebir RZ2-70-2ES | 6 731 грн. |
Дискова пила Rebir RZ2-70-2 | 6 820 грн. |
Дискова пилка Rebir RZ2-70-2 | 7 700 грн. |
Дискова пила Rebir RZ2-70-2 | 7 780 грн. |
0 3 3 2 |
За період експлуатації кілька років вона собі показала з гарної сторони. Якихось нарікань за цю годину не виявлено пила як пила ! Але краще конструкція коли можна зразу прикрутити пилку до столу без усіляких там перехідників це на мою думку! Досить потужна є захист диска! Важкувата і галаслива! Станислав Г: користуюся Rebir RZ2-70-2 більше року |
Користуюсь 10 років як стаціонарна пила. Перепилила вагон дощок. За цей час поміняв 5-6 разів щітки, 2-3 диски та один якір. Судіть самі. Потужна Не виявив |
Показано 2 з 9 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Модификації Rebir RZ2-70-2
Ціни на Rebir RZ2-70-2 |
---|---|---|---|---|
Rebir RZ2A-72/1800 | від 6 377 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir RZ2-70-2 | від 6 731 грн. | 5 пропозицій | ||
Rebir RZ3-85/2250 | від 8 082 грн. | 1 пропозиція |