Намет RedPoint Steady 2 EXT
Відео 2Фото 19 |
Середньобюджетний намет на двох від бренду RedPoint — це трекінгове рішення із зовнішнім каркасом з алюмінію та гарним вологозахистом. Напівсферичну форму моделі у зібраному вигляді забезпечує пара дуг зі сплаву ALU 7001 T6 товщиною 9.5 мм. Тент виконаний з поліестеру Ripstop, а днище з тканини Oxford. Обидва дані текстильного матеріалу примітні наявністю поліуретанового просочення, яке забезпечує відмінні показники водонепроникності - відповідно до 5000 і 10000 мм водного стовпа.
Загалом намет RedPoint Steady 2 EXT точно готовий до дощів і може експлуатуватися протягом трьох сезонів — з ранньої весни до пізньої осені. Спальна зона при висоті 1.1 метра має розміри по підлозі 130x210 см, що забезпечує по ширині 65 см на кожного туриста. Для їх зручності (а також швидкого наскрізного провітрювання) запропоновано два входи з тамбурами (основною довжиною 80 см, а додатковий 50 см).
Внутрішній намет виготовлений з дихального сітчастого поліестеру, що покликане підвищити комфорт відпочиваючих у літню спеку, а також має посилення кутів. До додаткових переваг моделі відноситься застосування фурнітури відомих виробників: наприклад, замки YKK та пластикові елементи Duraflex. Ще варто відзначити наявність полиці під стелею та внутрішніх кишень. Загальна вага виробу трохи перевищує 3 кг.
Купити RedPoint Steady 2 EXT
Усі ціни 11 →Намет RedPoint Steady 2 EXT | 7 227 грн. |
Двухместная туристическая палатка Red Point Steady 2 EXT (4823082700578) 9 | 8 743 грн. |
Палатка туристическая двухместная Red Point Steady 2 EXT (260x210x110см), | 8 743 грн. |
Намет RedPoint Steady 2 EXT | 6 700 грн. |
Двухместная палатка RedPoint Steady 2 EXT (4823082700578) | 8 743 грн. |
Висококласний намет не може коштувати дешево. Це я вже засвоїв, купивши два роки тому недорогу китайську імпровізацію на тему трекінгового намету. Китайці чесно здерли німецьку розробку, але те, що вони зробили схоже лише зовні. Якість матеріалів інше, водостійке просочення протрималося менше півроку, шви менше ніж через рік почали підтікати, пробоїна у підлозі утворилася вже у другому поході. Коротше кажучи, хочете по-справжньому якісного продукту, не намагайтеся схопити бога за бороду і думати, що за 50-60 євро можна купити щось дорожнє. Цей намет обійшовся мені в 170 євро і я бачу за що я заплатив і бачу, що гроші віддані не дарма. Це всепогодний, тримісний і трисезонний намет, який чесно відповідає всім заявленим характеристикам. При вазі 3,5 кілограма вона гарна в піших походах. Якщо врахувати, що це двошарова система з двома виходами та тамбуром, то вага можна вважати дуже помірною. Порівнювати її безпосередньо з китайцями за вагою немає сенсу, тому що за багатьма робочими показниками вона не просто краща, вона в іншій лізі. Так, наприклад, її зовнішній тент зроблений їх поліестером більш високої щільності і має в рази більш якісне поліуретанове просочення. Це і справді хороша гідроізоляція швів разом з водонепроникною підлогою, роблять намет невразливим до намокання. Вона не потіє (двошарова конструкція в цьому сенсі вирішує) і при правильному встановленні розтяжок може стійко переносити будь-які шквали. Ціна висока, так. Рамер спального місця 180х210 при висоті 120см це зовсім небагато. І коли до намету залазять троє штатних жителів, то єдине, що вони можуть зробити, це лягти і тихенько спати. Ні на що інше місце ніби й немає. |