Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 750 v1 750 л
Drazice NADO 750 v1 |
|
V1 – баки з внутрішнім резервуаром, з фланцем або з патрубком G 6/4".
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NADO 750 v1 750 л
Усі ціни 12 →Drazice Drazice NADO 750 v1 - 160 [750л/160л] | 48 105 грн. |
Аккумулирующий бак Drazice NADO 750/140v1 NEODUL PP | 33 032 грн. |
Теплоакумулятор Drazice NADO 750/140 V1 (без ізоляції) (121680315) 1216803 | 44 071 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NADO 750/200 v1 121680397 | 44 183 грн. |
Буферна ємність Drazice NADO 750/140 V1 | 42 396 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Drazice NADO 750 v1:
- Доступні варіантиз буферною ємністю 100, 140, 200, 250 літрів
- Вага бака з буферною ємністю 140 л — 137 кг
- Вага бака з буферною ємністю 200 л — 151 кг
- Вага бака з буферною ємністю 250 л — 180 кг
Модификації Drazice NADO 750 v1
Ціни на Drazice NADO 750 v1 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v1 500 л | від 19 330 грн. | 12 пропозицій | ||
Drazice NADO 750 v1 750 л | від 33 032 грн. | 12 пропозицій | ||
Drazice NADO 1000 v1 1000 л | від 48 895 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →