Навушники
Reloop RHP-6
Фото 11 |
Reloop RHP-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reloop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reloop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reloop RHP-6
Усі ціни 6 →Навушники Reloop RHP-6 Black | 2 691 грн. |
Навушники без мікрофону Reloop RHP-6 | 2 690 грн. |
Reloop RHP-6 Orange | 2 691 грн. |
Навушники Reloop RHP-6 Orange | 2 691 грн. |
Навушники Reloop RHP-6 Petrol | 2 691 грн. |
Навушники Reloop RHP-6 Green | 2 691 грн. |
Додаткові функції і можливості навушників Reloop RHP-6:
- Частотний діапазон мікрофона: 50 – 16000 Гц
- Чутливість мікрофона: -62 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →