Аудіосистема Remax RB-H9
Фото 12 |
Remax RB-H9
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.1
Потужність системи:25 Вт
Частотний діапазон:80 – 18000 Гц
Чутливість:80 дБ
Імпеданс:4 Ом
Габарити системи:188x187x207 мм
Вага:1.5 кг
Всі характеристики
Купити Remax RB-H9
Усі ціни 7 →Бездротова колонка Remax RB-H9 чорна | 1 080 грн. |
Бездротова колонка Remax RB-H9 біла | 1 080 грн. |
Bluetooth Колонка Remax RB-H9 Mini Satelite White | 1 092 грн. |
Бездротова колонка Remax RB-H9 mini чорна | 1 200 грн. |
Бездротова колонка Remax RB-H9 біла | 1 200 грн. |
Бездротова колонка Remax RB-H9 біла | 1 130 грн. |
Бездротова колонка Remax RB-H9 чорна | 1 130 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →