Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Remax

Зарядний пристрій Remax RCC-236

Фото - Зарядний пристрій Remax RCC-236
Фото 3
Remax RCC-236
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
26x55 мм
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.

Купити Remax RCC-236

Усі ціни 21 →

Автомобільний зарядний пристрій Remax Vanguard Series 2 x USB 2.4 A Black (RCC236)

Бренд: Remax; Колір: Чорний; Країна виробництва: Китай; Максимальна напруга, В: 24; Максимальна потужність, Вт: 5; Сила струму, А: 2.4
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
175 грн.

Remax Автомобільний адаптер для телефона Remax Vanguard Series Black (RCC-236)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
259 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Remax Vanguard Series 2xUSB 2.4A Black (RCC-236) RCC-236

Автомобільний зарядний пристрій Remax RCC236 - це надійний та високоефективний пристрій, розроблений спеціально для забезпече... щення вашого мобільного пристрою безперебійним та швидким зарядом під час поїздок на автомобілі. Цей компактний і стильний зарядний пристрій пропонує ряд переваг, які зроблять ваше життя простіше та комфортнішим. Основні характеристики: Подвійний порт USB: Remax RCC236 оснащено двома USB-портами, що дозволяє одночасно заряджати два пристрої. Це ідеальне рішення для зарядки як вашого смартфона, так і планшета, GPS-навігатора або іншого гаджета. Захист від перевантаження та короткого замикання: Remax RCC236 забезпечує безпеку вашого пристрою, запобігаючи перевантаженню та короткому замиканню завдяки вбудованим механізмам захисту. Сумісність: Цей зарядний пристрій сумісний з широким спектром пристроїв, включаючи смартфони, планшети, MP3-плеєри та багато інших пристроїв, що використовують USB-підключення для заряджання. Стильний дизайн: Remax RCC236 має сучасний та мінімалістичний дизайн, який добре впишеться у салон вашого автомобіля, додавши функціональність без втрати стилю. Легкість використання: Просте та інтуїтивно зрозуміле керування робить Remax RCC236 ідеальним вибором для всіх водіїв, незалежно від рівня досвіду. З Remax RCC236 ви зможете бути впевнені, що ваші пристрої завжди залишаться зарядженими та готовими до використання у будь-який момент. Забудьте про порожні акумулятори під час довгих поїздок - цей зарядний пристрій забезпечить вас енергією, коли це необхідно.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
248 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Remax RCC236 2 USB чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
288 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Remax Vanguard Series 2 x USB 2.4 A Black (RCC236)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
181 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Remax RCC-236