Точильний верстат Revolt BG 600 104 мм / 600 Вт 230 В
Фото 14 |
Revolt BG 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt BG 600 104 мм / 600 Вт 230 В
Заточний верстат для ланцюгів Revolt BG 600 113757 | 1 760 грн. |
Верстат для загострювання ланцюгів Revolt BG 600 асинхроний потужний двигу | 1 973 грн. |
Точильний верстат для заточування ланцюгів Revolt BG 600 | 2 970 грн. |
Заточний станок для ланцюгів Revolt BG 600 | 2 130 грн. |
Станок для заточування ланцюгів Revolt BG 600 (113757) | 2 006 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →