БФП Ricoh SP 230SFNW (408293)
Відео 2Фото 12 |
Компактне монохромне лазерне багатофункціональний пристрій 4-в-1 з функцією автоматичного двостороннього друку і повним набором бездротових/кабельних інтерфейсів. Ця модель здатна замінити продуктивний лазерний принтер, планшетний сканер формату А4 і копіювальний апарат. Високий ступінь інтеграції перерахованих функцій в одному пристрої дозволяє заощадити місце для розміщення оргтехніки і організувати ефективну роботу окремого користувача або невеликої робочої групи (до 5 осіб).
БФП Ricoh SP 230SFNW позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Традиційно висока якість друку Ricoh у поєднанні з демократичною вартістю витратних матеріалів може стати ключовим фактором для економних користувачів, яким потрібно багатофункціональний пристрій для порівняно невеликих обсягів виведення (до 1500 стор/міс). Вбудований модуль інтерфейсу Ethernet LAN дозволяє повноцінно інтегрувати БФП в існуючу мережеву інфраструктуру. Інтегрований бездротовий адаптер Wi-Fi 4, забезпечує можливість для прямого друку документів і зображень зі смартфонів, планшетів і ноутбуків. В якості витратних матеріалів можуть використовуватися стандартні картриджі Ricoh SP 230L (1200 стор) або підвищеної ємності Ricoh SP 230H (3000 стр).
Купити Ricoh SP 230SFNW
Усі ціни 9 →МФУ Ricoh SP 230SFNW B/W (408293) 408293 | 15 375 грн. |
RICOH RICOH SP 230SFNW B/W MFP PRINTER (408293) | 15 006 грн. |
RICOH RICOH SP 230SFNW B/W MFP PRINTER (408293) | 14 640 грн. |
RICOH RICOH SP 230SFNW B/W MFP PRINTER (408293) | 15 006 грн. |
БФП Ricoh SP 230SFNW (408293) | 13 835 грн. |