БФП Canon imageCLASS MF275DW
Відео 1Фото 24 |
Продуктивний багатофункціональний лазерний пристрій 4-в-1 з функцією двостороннього (дуплексного) друку, можливістю автоматичного двостороннього сканування з автоподачею оригіналів (до 35 стор), кабельним та бездротовим мережевими інтерфейсами, підтримкою технологій хмарного друку та функцією факсу. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в рамках домашнього/малого офісу та виконання невеликих програм друку (до 2000 стор/міс).
Може виконувати функції швидкодіючого монохромного лазерного повнодуплексного принтера, здатний копіювати та якісно сканувати паперові оригінали. Завдяки наявності порту Fast Ethernet LAN і модулю Wi-Fi 4, МФУ Canon imageCLASS MF275DW можна легко інтегрувати в кабельну та бездротову мережну інфраструктуру. Технології Wi-Fi Direct уможливлює прямий друк документів та зображень з ноутбуків, смартфонів та планшетів.
Завдяки потужному процесору та оптимізованої конструкції швидко виконує завдання друку (перша сторінка виводиться менш ніж через 6 с). Висока швидкість друку та копіювання, що досягає 29 стор/хв, допоможе швидко вивести багатосторінкові документи. Планшетний CIS-сканер з оптичною роздільною здатністю 600х600 dpi дозволяє не тільки копіювати на папері, але і створювати точні цифрові копії. МФУ працює з двома типами картриджів: стандартними Canon 071 (1200 стор) або більш ємними Canon 051H (2500 стор).
Купити Canon imageCLASS MF275DW
Усі ціни 101 →БФП Canon i-SENSYS mf275dw (5621C001) | 12 000 грн. |
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF275dw c Wi-Fi (5621C001) | 19 999 грн. |
БФП Canon i-SENSYS mf275dw (5621C001) 5621C001 | 12 782 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF275dw + Wi-Fi (5621C024) 5621C024 | 10 440 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF275dw (5621C001) 5621C001 | 10 489 грн. |