Зарядний пристрій Ridea RCC-30110
![]() |
Ridea RCC-30110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно вибрати кабель для смартфона, планшета та ноутбукаРоз'єми, потужність, пропускна здатність та інші критерії вибору кабелю для гаджетів

Як вибрати зарядку для гаджетівПосібник з вибору зарядних пристроїв для різних гаджетів — від смартфона до ноутбука
Купити Ridea RCC-30110
Усі ціни 21 →Ridea RCC-30115 QPow 30w PD USB-A/USB-C ports car charger + USB-C to Lightning cable Black | 210 грн. |
Ridea QPow 1USB/1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Black (RCC-30115) QPow1USB/1USB-CPD/QC30W+Type-CtoLightningBlack(RCC-30 | 255 грн. |
| 169 грн. |
Ridea QPow 1USB/1USB-C PD/QC 30W Black (RCC-30110) QPow1USB/1USB-CPD/QC30WBlack(RCC-30110) | 175 грн. |
| 325 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →