Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Ridea

Зарядний пристрій Ridea RW-20125

Фото - Зарядний пристрій Ridea RW-20125
Фото 5
Ridea RW-20125
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x42x27 мм
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Ridea RW-20125

Усі ціни 6 →

Ridea RW-20125 Rapid Pro 20w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable white

Мережевий зарядний пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 20w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
205 грн.

Ridea Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning White (RW-20125) RapidPro1USB-CQC/PD20W+Type-CtoLightningWhite(RW-20125

Індикація заряду/Ні|Колір виробника/Білий|Живлення/Електромережа 220 В|Вага/0,1 кг|Потужність/20 Вт|Вихід/5V/3A, 9V/2A, 12V/1... ще,5A|Технології зарядки/Power Delivery, Quick Charge|Тип роз'єму/1 х Type-C|Посилання на сайт виробника/https://mma.in.ua/product/setevoe-zaryadnoe-ustroystvo-ridea-1usb-c-qc-pd-20w-type-c-to-lightning-tsu-00046165|Тип/Зарядка зі знімним кабелем|Тип зарядного пристрою/Мережевий|Слотів зарядки/1|Сумісність/Смартфон, Планшет,
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
295 грн.

Мережевий зарядний пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
494 грн.

Сітчастий зарядний пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
236 грн.

Мережевий зарядний пристрій Ridea RW-20125 20W USB-C QC PD 100-240V Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sattil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
401 грн.

Мережевий Зарядний Пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Бiлий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gadgetist З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
493 грн.