Сонячна панель Risen RSM40-8-410M 410 Вт
Фото 8 |
Risen RSM40-8-410M 410 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risen RSM40-8-410M 410 Вт
Портативна сонячна панель Risen Energy RSM40-8-410M 410W (164075) | 7 389 грн. |
Солнечная батарея Risen RSM40-8-410M TITAN S, 410 Вт, 9ВВ | 5 800 грн. |
Сонячна батарея 410Вт моно, RSM40-8-410M TITAN S, Risen black frame | 4 428 грн. |
Сонячна батарея Risen Energy RSM40-8-410M | 4 637 грн. |
Сонячні панелі RISEN RSM40-8-410M | 6 324 грн. |
Модификації Risen RSM40-8-410M
Ціни на Risen RSM40-8-410M |
---|---|---|---|---|
Risen RSM40-8-395M 395 Вт | від 6 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Risen RSM40-8-400M 400 Вт | від 6 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Risen RSM40-8-405M 405 Вт | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Risen RSM40-8-410M 410 Вт | від 4 428 грн. | 5 пропозицій |