Сонячна панель Risen RSM40-8-395M 395 Вт
Фото 8 |
Risen RSM40-8-395M 395 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Risen RSM40-8-395M
Ціни на Risen RSM40-8-395M |
---|---|---|---|---|
Risen RSM40-8-395M 395 Вт | від 6 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Risen RSM40-8-400M 400 Вт | від 6 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Risen RSM40-8-405M 405 Вт | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Risen RSM40-8-410M 410 Вт | від 4 428 грн. | 4 пропозиції |