М'яч для фітнесу / фітбол LiveUp LS3221-55
LiveUp LS3221-55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp LS3221-55
Усі ціни 8 →М'яч для фітнесу LiveUp Gym Ball LS3221-55o помаранчевий 55см (20160528002 | 378 грн. |
Фитбол LiveUp Gym Ball LS3221-55o | 378 грн. |
LiveUp М'яч для фітнесу LiveUp Gym Ball LS3221-55o помаранчевий 55см (2016 | 378 грн. |
Фітбол LiveUp Gym Ball 55 см Orange (LS3221-55o) | 302 грн. |
Фітбол LiveUP GYM BALL помаранчевий 55см LS3221-55o | 370 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →