Прожектор RITAR RT-FLOOD30A
RITAR RT-FLOOD30A
Колір
Тип
прожектор
Встановлення
настінний
стельовий
Джерело світла
LED
Макс. потужність світильника
30 Вт
Світловий потік
3000 Лм
Колірна температура
6500 К
Кут освітлення
120 °
Кількість світлодіодів
36
Модель діодів
SMD2835
Поворотний корпус
Джерело живлення
230 В
Клас пиловологозахисту
IP65
Матеріал корпуса
метал
Габарити (ВхШхГ)
185x200x25 мм
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Купити RITAR RT-FLOOD30A
Усі ціни 8 →
Прожектор Ritar RT-FLOOD30A
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Прожектор Ritar RT-FLOOD30A
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Прожектор Ritar RT-FLOOD30A
Comtrading.uaЗ нами 6 років
Ritar SLIM RT-FLOOD30A Black (2939) SLIMRT-FLOOD30ABlack(2939)
Колір виробника/Чорний|Потужність/30 Вт|Живлення/220 В|Довжина/141 мм|Світловий потік/2400 Лм|Клас захисту/IP 65|Тип/Прожекто... щер|Габарити (ВхШхГ)/106 х 141 х 28 мм|Кут розсіювання світла/110°|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/Ritar|Додаткові особливості/Водонепроникність|Живлення/Мережа|Форма/Квадратна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Ritar Прожектор SLIM LED RITAR RT-FLOOD30A, 30W, 36xSMD2835, IP65, 3000Lm, 6500K