Прожектор RITAR RT-FLOOD/MS30A
RITAR RT-FLOOD/MS30A
Колір
Тип
прожектор
Встановлення
настінний
стельовий
Джерело світла
LED
Макс. потужність світильника
30 Вт
Світловий потік
3000 Лм
Колірна температура
6500 К
Кут освітлення
120 °
Кількість світлодіодів
36
Модель діодів
SMD2835
Датчик руху
Поворотний корпус
Джерело живлення
230 В
Клас пиловологозахисту
IP65
Матеріал корпуса
метал
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Купити RITAR RT-FLOOD/MS30A
Усі ціни 6 →
Прожектор SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD / MS30A, 30W, 36xSMD2835, IP65, 3000Lm, 6500K (100), PF>0.9 Ra>70, 18
Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Прожектор SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD/MS30A, 30W, 36xSMD2835, IP65, 3000Lm, 6500K (100), PF>0.9 Ra>70, 185*200*25mm
Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
Ritar Прожектор Ritar Slim Sensor Led (RT-FLOOD/MS30A/01204) 30W, 36xSMD
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 12 міс. від виробника
Прожектор RITAR SLIM SENSOR LED RT-FLOOD/MS30A 30W 36xSMD2835
Rozetka.uaЗ нами 7 років
Прожектор LED c датчиком руху SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD/MS30A, 30W, IP65, 3000Lm, 6500K
Маркетплейс: Rozetka.ua  StereoDom З нами 7 років
Прожектор SLIM SENSOR LED RITAR RT-FLOOD - MS30A, 30W, IP65, 3000Lm, 6500K