Вантажна шина Roadlux R329 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R329 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R329 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 9 →Roadlux R329 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150M | 11 212 грн. |
Roadlux R329 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M | 10 023 грн. |
Грузовые шины Roadlux R329 (универсальная) 315/70 R22.5 154/150M 100198718 | 10 644 грн. |
ROADLUX Вантажна шина ROADLUX R329 (ведуча) 315/70R22.5 154/150M | 10 070 грн. |
Вантажна шина ROADLUX R329 (ведуча) 315/70R22.5 154/150M | 10 118 грн. |
ще 4 пропозиції