Вантажна шина HunterRoad H801 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H801 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HunterRoad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HunterRoad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H801 315/70 R22.5 154L
HunterRoad H801 (приводная) 315/70 R22.5 154/151L 20PR | 9 283 грн. |
Вантажна шина HUNTERROAD H801 (ведуча) 315/70R22.5 154/151L | 9 263 грн. |
HunterRoad H801 (315/70R22.5 154L) | 9 395 грн. |
HUNTERROAD Вантажна шина HUNTERROAD H801 (ведуча) 315/70R22.5 154/151L | 9 307 грн. |
Шина HunterRoad H801 (провідна) 315/70 R22.5 154/151L PR20 | 9 589 грн. |