Вантажна шина Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 16 →Roadshine RS612A (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 10 149 грн. |
Roadshine RS612А (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L PR18 | 8 535 грн. |
Roadshine RS612A (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 9 222 грн. |
Roadshine RS612 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 9 102 грн. |
Roadshine RS612 315/70 R22.5 154/150L | 9 550 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L
Ціни на Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS612 315/70 R22.5 154L | від 8 535 грн. | 16 пропозицій | ||
Roadshine RS612 315/70 R22.5 154M | від 8 954 грн. | 2 пропозиції |