Вантажна шина TerraKing HS202 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
TerraKing HS202 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TerraKing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TerraKing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TerraKing HS202 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 7 →Terraking HS202 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M | 8 440 грн. |
Terraking HS202 (приводная) 315/70 R22.5 154/150M 18PR | 8 500 грн. |
Вантажна шина TERRAKING HS202 (ведуча) 315/70R22.5 154/150M | 8 968 грн. |
TERRAKING Вантажна шина TERRAKING HS202 (ведуча) 315/70R22.5 154/150M | 9 010 грн. |
Грузовые шины Terraking HS202 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M 20PR 1002496 | 8 967 грн. |
Terraking HS202 ведуча ведуча (315/70R22,5 154/150M) 378889 | 8 320 грн. |
Вантажні шини Terraking HS202 (провідна) 315/70 R22.5 154/150M 20PR | 9 505 грн. |