Вантажна шина Ovation VI-628 215/75 R17.5 135J
Ovation VI-628 215/75 R17.5 135J |
|
Довговічні паливоекономічні вантажні шини, що встановлюються на приводній осі вантажівок та автобусів. Модель згодиться як для експлуатації в режимі регіональних перевезень, так і для регулярних поїздок на далекобійні дистанції. Бігова частина протектора шини складається з великої кількості дрібних блоків у медіальній зоні. Вони розставлені в шаховому порядку, що дозволило збільшити як чисельність елементів, так і розміри контактної плями в цілому.
Як наслідок забезпечується рівномірність розподілу навантаження по дорожній поверхні. З гострих граней блоків протектора формується безліч зчіпних кромок плюс до цього блоки поцятковані прорізаними ламелями - Ovation VI-628 215/75 R17.5 135J характеризується хорошими тягово-гальмівними властивостями на мокрому і слизькому дорожньому полотні. Закриті плечові зони шини відповідають за відмінне зчеплення в поворотах та високу ефективність гальмування. Аквадренажна мережа моделі гарантує високу ефективність відведення водних мас та снігової шуги. Продовжити термін експлуатації шини можна шляхом нарізування та відновлення її протектора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Купити Ovation VI-628 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 19 →Ovation VI-628 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 162 грн. |
Ovation VI-628 (ведущая) 215/75 R17.5 135/133J | 4 568 грн. |
Ovation VI-628 (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 4 661 грн. |
Ovation VI-628 (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 878 грн. |
Ovation VI-628 (Ведущая) (215/75R17.5 135/133J) | 4 533 грн. |